– اخبار ورزشی – مسعود ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت تیمش در آستانه بازی با استقلال، اظهار داشت: خدا را شکر تیم ما وضعیت خوبی دارد و بازیکنا..

– اخبار ورزشی –

مسعود ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت تیمش در آستانه بازی با استقلال، اظهار داشت: خدا را شکر تیم ما وضعیت خوبی دارد و بازیکنان بعد از بردی که در هفته اول برابر صنعت نفت به دست آوردیم از لحاظ روحی آماده این بازی هستند. آن برد حالا انگیزه ما را برای ادامه بازی‌ها بیشتر کرده است.

وی ادامه داد: ما در بازی اول نتیجه خوبی در آبادان گرفتیم و البته این را هم باید در نظر گرفت که ذوب‌آهن برای فصل جدید با تغییرات بسیار زیادی مواجه شده است. خوشبختانه کادر فنی سیاست خوبی را در نظر گرفت و ما قبل از شروع فصل بازی‌های تدارکاتی زیادی انجام دادیم تا بازیکنان از لحاظ هماهنگی تاکتیکی به شرایط خوبی برسند. ما به این مسابقات نیاز داشتیم و حالا خوشبختانه از لحاظ تاکتیکی هم وضعیت خوبی داریم.

ابراهیم‌زاده که با جدایی قاسم حدادی‌فر حالا کاپیتان ذوب‌آهن شده است در این مورد خاطرنشان کرد: قطعاً بستن بازوبند کاپیتانی وظیفه من را سخت‌تر می‌کند، ولی این را هم باید بگویم که حدادی‌فر اسطوره باشگاه ذوب‌آهن است و من حالا بازوبند را به‌عنوان امانت بر بازو می‌بندم. تمام هدفم این است که امسال بتوانم بازیکن تأثیرگذاری برای تیمم باشم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن همچنین راجع به دیدار فردای تیمش برابر استقلال تهران، تصریح کرد: معمولاً بازی‌هایی که مقابل پرسپولیس و استقلال برگزار می‌شود، برای بازیکنان سایر تیم‌ها مهم و تعیین‌کننده است. بازیکنان ما انگیزه زیادی برای بازی با استقلال دارند و با توجه به شرایط میزبانی هدفی جز گرفتن سه امتیاز نداریم. ما حریف سرسختی برای استقلال هستیم و قطعاً آنها کار سختی برابر ذوب‌آهن در پیش خواهند داشت. البته استقلال حریفی قابل احترام برای ماست و قطعاً بازی سختی در پیش داریم، ولی تلاش می‌کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

دیدار ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران از نگاه آمار/ سبزپوشان به دنبال حفظ رکورد شکست‌ناپذیری

انتهای پیام/

منبع