المپیک ۲۰۲۰ توکیو|هاشمی: کرمزاده در تپانچه بادی بهتر از خدمتی بود/ نصر: برادری خود را ثابت کردیم سرمربی تیم تپانجه کشورمان گفت: ما برادری خود را ثابت کردیم و نشان دادیم با حداقل‌ها می‌توانیم به مدال برسیم. – اخبار ورزشی – به کزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن نصر‌ اصفهانی، سرمربی تیم تپانچه کشورمان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: از رسانه‌ها قدردانی می‌کنم پیش از المپیک حاشیه‌سازی نکردند و فضای آرامی فراهم شد و به خوبی به تمرینات پرداختیم و آماده شدیم. پس از پایان المپیک ما و تمام تیراندازان آماده هستیم به سوالات خبرنگاران پاسخ دهیم.
وی در ادامه افزود: سال‌ها فدراسیون هزینه زیادی برای جذب سرمربی خارجی انجام داد و میلیاردها تومان هزینه کرد و تنها نتیجه آن یک ششمی در المپیک بود اما با طلای فروغی آرزوی دیرینه تیراندازی برآورده شد و جایگاه خوبی در جهان کسب کردیم.
سرمربی تیم تپانچه کشورمان گفت: هانیه رستمیان عملکرد خوبی داشت و بین ۵۳ ورزشکار با یک امتیاز کمتر به فینال نرسید و ۴۳ ورزشکار را پشت سر گذاشت. فدراسیون تمام امکانات را فراهم کرد و با آمادگی نسبتا بالایی در المپیک شرکت..

المپیک ۲۰۲۰ توکیو|هاشمی: کرمزاده در تپانچه بادی بهتر از خدمتی بود/ نصر: برادری خود را ثابت کردیم

سرمربی تیم تپانجه کشورمان گفت: ما برادری خود را ثابت کردیم و نشان دادیم با حداقل‌ها می‌توانیم به مدال برسیم.

– اخبار ورزشی –

به کزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن نصر‌ اصفهانی، سرمربی تیم تپانچه کشورمان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: از رسانه‌ها قدردانی می‌کنم پیش از المپیک حاشیه‌سازی نکردند و فضای آرامی فراهم شد و به خوبی به تمرینات پرداختیم و آماده شدیم. پس از پایان المپیک ما و تمام تیراندازان آماده هستیم به سوالات خبرنگاران پاسخ دهیم.

وی در ادامه افزود: سال‌ها فدراسیون هزینه زیادی برای جذب سرمربی خارجی انجام داد و میلیاردها تومان هزینه کرد و تنها نتیجه آن یک ششمی در المپیک بود اما با طلای فروغی آرزوی دیرینه تیراندازی برآورده شد و جایگاه خوبی در جهان کسب کردیم.

سرمربی تیم تپانچه کشورمان گفت: هانیه رستمیان عملکرد خوبی داشت و بین ۵۳ ورزشکار با یک امتیاز کمتر به فینال نرسید و ۴۳ ورزشکار را پشت سر گذاشت. فدراسیون تمام امکانات را فراهم کرد و با آمادگی نسبتا بالایی در المپیک شرکت کردیم.

وی یادآوری کرد: رشته تیراندازی تجهیزات محور است و تجهیزات هر ساله به‌روز می‌شود و شرکت‌های اسلحه‌سازی امکانات جدیدتری را به نمایش می‌گذارند. ما نباید از تجهیزات روز عقب بمانیم. از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش حمایت می‌خواهیم ما برادری خود را ثابت کردیم و نشان دادیم با حداقل‌ها می‌توانیم به مدال برسیم. امیدوارم بودجه و حمایت از تیراندازی افزایش یابد. اگر در هر اردو ۱۰ نفر باشند نه اینکه به خاطر محدودیت بودجه تعداد کمتری تیرانداز داشته باشیم و ناچار شویم استعدادها را خط بزنیم.

هاشمی: فاطمه کرمزاده در تپانچه بادی بهتر از خدمتی بود

الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ گزارشی از عملکرد ورزشکاران در المپیک توکیو ارائه کرد و گفت: اگر کسی به مدال نرسد و یا به فینال راه پیدا نکند کسی به عملکرد ورزشکاران توجه نمی‌کند. فشار رسانه کامل احساس می‌شود. این نکته منفی نیست چرا که اگر خبرنگارها با نحوه مسابقات آشنا باشند به بیستمی خرده نمی‌گیرند. خدمتی هم در بادی و هم در سه وضعیت خوب کار کرده است و در ریو در سه وضعیت فینالیست شد. اما در این اواخر کمی رکوردهای خدمتی در بادی کمتر شد و فاطمه کرم زاده در بادی در کرواسی رکورد خوبی زد و همچنین در تیمی قهرمان شدند. به همین دلیل این انتخاب صورت گرفت.

المپیک ۲۰۲۰ توکیو|فروغی: فعلا اولویت برای من حفظ رنکینگ است/ تا قبل از مسابقات هند رقبا روی ما حساب نمی‌کردندالمپیک ۲۰۲۰ توکیو| دادگر: درباره کادر فنی تیم تفنگ بعدا تصمیم می‌گیریم/ گل سرسبد تیراندازی مدال فروغی بودالمپیک ۲۰۲۰ توکیو| سقوط یک پله‌ای ایران و تداوم صدرنشینی چین در پایان روز چهاردهم + جدول مدالی

انتهای پیام/