– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از «الریاضیه»، با پیروزی النصر مقابل تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، تیم‌های باشگاهی عربستان در تاریخ تقابل ..

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از «الریاضیه»، با پیروزی النصر مقابل تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، تیم‌های باشگاهی عربستان در تاریخ تقابل با نمایندگان ایرانی از آنها پیش افتادند.

تیم‌های دو کشور از آغاز لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۰۳، در مجموع ۱۱۸ بار به مصاف هم رفته‌اند که تیم‌های ایرانی ۴۷ بار پیروز شده بودند. برتری النصر مقابل تراکتور اما تعداد پیروزی‌های نمایندگان عربستان را به عدد ۴۸ رساند. تیم‌های الهلال و الاهلی به ترتیب با ۱۵ و ۱۱ پیروزی، بیشتر از سایر تیم‌های عربستانی بر نمایندگان ایران غلبه کرده‌اند.

خطیبی: ما برنده بازی مقابل النصر بودیم و تجربه خوبی به دست آوردیم

شکست تراکتور همچنین باعث شد نمایندگان عربستان در مرحله یک هشتم نهایی، در هر شش دیدار خود مقابل تیم‌های ایرانی در زمین بی‌طرف پیروز شوند.

به گزارش تسنیم، الهلال و النصر عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، به ترتیب با نتایج ۲ بر صفر و یک بر صفر بر استقلال و تراکتور ایران غلبه کردند و به جمع هشت تیم پایانی رقابت‌ها رسیدند.

انتهای پیام/

منبع