– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، «دئون لندور» دونده ۲۹ ساله اهل کشور ترینیداد و توباگو در یک سانحه رانندگی در ایالت تگزاس آمریکا درگذشت.
این ورزشکار که سابقه سه بار حضور در..

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «دئون لندور» دونده ۲۹ ساله اهل کشور ترینیداد و توباگو در یک سانحه رانندگی در ایالت تگزاس آمریکا درگذشت.

این ورزشکار که سابقه سه بار حضور در بازی‌های المپیک را در کارنامه دارد، در المپیک ۲۰۱۲ لندن موفق به کسب مدال برنز در دوی ۴ در ۴۰۰ متر شد. وی همچنین در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۵ به مدال نقره و در مسابقات داخل سالن قهرمانی جهانی طی سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ به سه مدال برنز دست یافت.

کمیته المپیک ترینیداد و توباگو در پیامی، ضمن ادای احترام به این ورزشکار، او را الهام‌بخش توصیف کرد. در بخشی از این پیام آمده است: «این یک روز غم انگیز برای ترینیداد و توباگو و جنبش ورزش مشترک‌المنافع است. دئون پرچم ترینیداد و توباگو را با غرور، افتخار، میهن‌پرستی و اراده‌ای تسلیم ناپذیر در طول دوران حرفه‌ای خود به اهتزاز درآورد.

دئون لندور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز حضور داشت و به نیمه نهایی دوی ۴۰۰ متر رسید و به تیم کشورش در کسب رتبه هشتمی در دوی ۴ در ۴۰۰ متر کمک کرد.

کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال روسیه درگذشت

انتهای پیام/

منبع