رکوردشکنی کرونا در ایران/ فوت ۵۴۲ نفر و شناسایی حدود ۴۰هزار مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت آمار جان‌باختگان کرونا در شبانه‌روز گذشته را ۵۴۲ نفر اعلام کرد. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ مرکز روابط عمومی و اطلاع‌‌رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در […]

رکوردشکنی کرونا در ایران/ فوت ۵۴۲ نفر و شناسایی حدود ۴۰هزار مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته رکوردشکنی کرونا در ایران / فوت 542 نفر و شناسایی حدود 40 هزار مبتلا در 24 ساعت گذشته

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت آمار جان‌باختگان کرونا در شبانه‌روز گذشته را ۵۴۲ نفر اعلام کرد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ مرکز روابط عمومی و اطلاع‌‌رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه‌روز گذشته را به‌شرح زیر اعلام کرد:

از دیروز تا امروز ۱۷ مردادماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۹ هزار و ۶۱۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند که ۴ هزار و ۱۰۲ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴ میلیون و ۱۵۸ هزار و ۷۲۹ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۴۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۹۴ هزار و ۱۵ نفر رسید.

خوشبختانه تاکنون سه‌میلیون و ۵۳۹ هزار و ۳۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند.

۶ هزار و ۴۶۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تاکنون ۲۶ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۴۰ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است.

در زمان حاضر ۳۳۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۸۴ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۸ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

آمار واکسیناسیون کرونا در ایران

تاکنون ۱۲ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۵۸۷ نفر دوز اول واکسن کرونا و سه میلیون و ۷۲ هزار و ۳۷۱ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق‌شده در کشور به ۱۵ میلیون و ۶۶۱ هزار و ۹۵۸ دوز رسید.

افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن حتماً در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کنند.

نوبت‌دهی واکسن کرونا برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها آغاز شدنوبت‌دهی واکسن کرونا برای افراد بالای ۵۳ سال آغاز شدنوبت‌دهی واکسن کرونا برای معلولان آغاز شد۵۰۰ روز با یک مهمان ناخوانده؛ در خط مقدم اطلاع‌رسانی کرونا چه گذشت؟وضعیت کرونا در تهران؛ مراجعه ۲۲۷۰۰ بیمار سرپایی به مراکز درمانی در شبانه‌روز گذشته!

انتهای پیام/+

مقاله اصلی