– اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ شنبه چهارم تیرماه جاری، رسیدگی به پرونده سارق موبایل‌قاپ در غرب تهران با دستگیری وی توسط ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان در ..

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ شنبه چهارم تیرماه جاری، رسیدگی به پرونده سارق موبایل‌قاپ در غرب تهران با دستگیری وی توسط ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان در دستور کار بازپرس دادسرای ناحیه ۲ و تیمی از کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

در تحقیقات کاراگاهان پلیس آگاهی مشخص شد، ماموران پلیس در خیابان ستارخان در حال گشت‌زنی بودند که یک سرنشین موتورسیکلت را هنگام موبایل‌قاپی مشاهده کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

بررسی‌ها مشخص کرد، ماموران پس از تعقیب و گریز طولانی با ایجاد طرح مهار سارق جوان را دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند که وی در بازجویی‌های ابتدایی به جرم موبایل‌قاپی در محدوده میدان آزادی و خیابان ستارخان اعتراف کرد.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ۱۲ مالباخته با مراجعه به اداره پلیس موبایل‌قاپ جوان را از زخم صورتش که در گذشته از ناحیه گوش تا چانه با چاقو ایجاد شده بود شناسایی و وی را به عنوان سارق تلفن همراه خود معرفی کردند.

به گزارش تسنیم، متهم با دستور مقام قضایی برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار دارد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

مرگ مشکوک مرد تهرانی در استخر قاضی قلابی در استان کهگیلویه و بویراحمد دستگیری شد

انتهای پیام/

منبع