– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۲-۲۰۲۱ از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (دوشنبه – به وقت تهران) در مقر اتحادیه فوتبال ار..

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۲-۲۰۲۱ از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (دوشنبه – به وقت تهران) در مقر اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) واقع در شهر نیون سوئیس برگزار شد و ۱۶ تیم راه‌یافته به این مرحله رقبای خود را شناختند اما بروز یک اشتباه عجیب این قرعه‌کشی را ابطال کرد.

یوفا با انتشار بیانیه‌ای رسمی در این زمینه اعلام کرد؛ "به دنبال یک مشکل فنی در نرم‌افزار ارائه دهنده خدمات خارجی که به مسئولان قرعه‌کشی دستور می‌دهد کدام تیم‌ها واجد شرایط بازی با یکدیگر هستند، در قرعه کشی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا یک خطای اساسی رخ داد. در نتیجه قرعه‌کشی باطل اعلام شد و به طور کامل در ساعت ۱۵ امروز به وقت اروپای مرکزی (۱۷:۳۰ به وقت تهران) دوباره انجام خواهد شد."

ماجرا از چه قرار بود؟

در جریان این قرعه‌کشی پس از بیرون آمدن گوی ویارئال از گلدان مربوطه به عنوان بازی دوم، گوی منچستریونایتد به اشتباه به عنوان حریف این تیم اسپانیایی از گلدان مربوطه‌اش بیرون آمد. پس از اینکه مسئولان برگزاری این قرعه‌کشی متوجه شدند که این دو تیم به دلیل همگروهی بودن‌شان در مرحله گروهی نمی‌توانند در این مرحله به هم بخورند، گوی منچستریونایتد را به جای اینکه به گلدان مربوطه بازگردانند، روی میز قرعه‌کشی گذاشتند.

مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا قرعه‌کشی شد/ تقابل دوباره مسی و رونالدو، رویارویی اتلتیکومادرید با بایرن مونیخ

در ادامه منچسترسیتی حریف ویارئال شد و در قرعه بعدی به عنوان بازی سوم اتلتیکومادرید از گلدان خارج شد و مسئولان برگزاری قرعه‌کشی در حالی بایرن مونیخ را به عنوان حریف روخی‌بلانکو از گلدان بیرون کشیدند که باید گوی منچستریونایتد هم در این گلدان بود اما بر اساس اشتباه صورت گرفته گوی این تیم انگلیسی به جای گلدان، روی میز بود.

فیلم ماجرای اشتباه در قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان را ببینید.

تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال بایرن مونیخ , تیم فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا ,

انتهای پیام/

منبع