– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «لایو اسکور» در گزارشی به بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال انگلیس در گروه B مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پرداخته است. در این گزارش آمده است؛ «..

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «لایو اسکور» در گزارشی به بررسی وضعیت تیم ملی فوتبال انگلیس در گروه B مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پرداخته است. در این گزارش آمده است؛ «گروه B احتمالاً در جام جهانیِ زمستانی امسال توجه زیادی را به خود جلب خواهد کرد و انگلیس به همراه احتمالاً ولز یا اسکاتلند در کنار ایران و آمریکا به رقابت با هم خواهند پرداخت».

این گزارش با اشاره به اینکه «روی کاغذ این گروه برای سه‌شیر سرراست است» این‌طور ادامه پیدا می‌کند؛ «پس از رسیدن به حداقل مرحله نیمه‌نهایی دو تورنمنت مهم اخیر یعنی جام جهانی ۲۰۱۸ و یورو ۲۰۲۰، انگلیس انتظار دارد یک بار دیگر تا مراحل پایانی پیش برود و به سختی می‌توان مشکلات بزرگی را برای تیم گرت ساوت‌گیت در گروه B پیش‌بینی کرد. هر چیزی کمتر از صدرنشینی در این گروه برای انگلیس ناامید کننده خواهد بود، به خصوص اینکه صدرنشین گروه B در مرحله یک‌شانزدهم نهایی مقابل سنگال، هلند، اکوادور یا حتی قطرِ میزبان قرار خواهد گرفت».

رسانه پرتغالی: دیدار با اروگوئه، کامرون و کنگو در دستور کار تیم ملی ایران

در ادامه این گزارش درباره تیم ملی فوتبال ایران نوشته شده است: «ایران برای سومین دوره متوالی و در کل برای ششمین بار به جام جهانی صعود کرده است اما هرگز از دور اول (مرحله گروهی) فراتر نرفته است. تیم ملی کمی بدشانس بود که در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ تنها به خاطر یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم‌های اسپانیا و پرتغال از صعود به دور بعد بازماند.

ایران اما پس از تسهیل کردن راه خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با کسب ۸ پیروزی در ۱۰ مسابقه خود، برای زدن ضربه‌ای دیگر به این مسابقات بازگشته‌اند. ایران که در رده بیست و یکم جهان و بهترین تیم آسیایی رده‌بندی فیفا است، با توجه به اینکه از آخرین جام جهانی تاکنون تنها با یک تیم اروپایی بازی کرده است که برد ۲ بر صفر مقابل بوسنی و هرزگوین در یک بازی دوستانه در سال ۲۰۲۰ بود، هنوز هم حریف کمی ناشناخته است.

سامان قدوس بال برنتفورد نامی است که باید به آن توجه کرد و ایران با توجه به دریافت تنها ۴ گل در مرحله انتخابی، احتمالاً شکست دادن تیم ملی سخت خواهد بود. با این حال، این ممکن است هنوز برای صعود آنها از گروه B کافی نباشد».

انتهای پیام/

منبع