– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی بهاری در نشست خبری پیش از دیدار نود ارومیه مقابل استقلال اظهار داشت: نود باشگاهی آکادمیک است که فعالیت خود را از سال ۹۰ ..

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی بهاری در نشست خبری پیش از دیدار نود ارومیه مقابل استقلال اظهار داشت: نود باشگاهی آکادمیک است که فعالیت خود را از سال ۹۰ در قالب مدرسه فوتبال آغاز کرد. نود جوان‌ترین و بومی‌ترین تیم ایران است و این بازی را فرصت بسیار خوبی می‌بینیم تا توانایی‌های خود را نمایش بدهیم. بازی کاملاً دشوار و نابرابری داریم. به این دلیل می‌گویم نابرابر که بودجه یک بازیکن استقلال، به اندازه کل بودجه ورزش آذربایجان غربی است.

وی با بیان اینکه به تلاش و استعداد بازیکنان نود ایمان دارد، تصریح کرد: آینده متعلق به این بازیکنان جوان است و آنها می‌خواهند توان خود را نشان بدهند. فارق از هر نتیجه، خودمان را بابت نمایش توان بازیکنان برنده می‌دانیم. دو فصل پیش و در آستانه حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، با این تیم بازی کردیم که از اشتباهات فاحش داوری آزار دیدیم. پنالتی ما در آن بازی اعلام نشد و محمد انصاری باید اخراج می‌شد. جنگ نابرابری داریم و امیدوارم داوران دل و جرأت داشته باشند تا حق را به حقدار بدهند.

رشیدی: استقلال در وسط زمین لیدر ندارد

مربی تیم نود ارومیه در مورد فعالیت خودش در این باشگاه بیان کرد: مدیرعامل باشگاه برادر من است، اما مسئولیت همه کارها با من است! سلمان تاجدار سرمربی تیم ماست و امسال مربی نود هستم که امیدوارم مشکل تاجدار تا پایان وقت اداری حل شود. بابت احترام به هواداران و سازمان لیگ به این نشست خبری آمدم.

بهاری با اشاره به سابقه نود ارومیه در جام حذفی گفت: در سال ۹۷، پرسپولیس ما را به زور شکست داد و البته اشتباهات داوری هم در آن مسابقه مؤثر بود. سال گذشته هم ۱۲۰ دقیقه با تراکتور کهکشانی جنگیدیم و در پنالتی هشتم شکست خوردیم.

فریبا: کادرفنی و بازیکنان استقلال توجهی به برخی انتقادها نکنند

وی راجع به شرایط ورزش استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: ارومیه را با والیبال و سعید معروف‌های آن می‌شناسند. ارومیه پایتخت والیبال ایران است و معروف «مسی» والیبال دنیاست. امیدوارم وزارت ورزش شرایطی بیندیشد تا استان‌هایی مانند آذربایجان غربی همانند والیبال، در فوتبال هم پیشرفت کنند. ارومیه بازیکنانی چون فرشاد احمدزاده و محمد زینالی دارد و دوست داریم نگاه عدالت‌محوری وجود داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع