– اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مهدی بخشی معلم فداکار قزوینی که هر روز برای برگزاری کلاس درس چهار نفره خود از قزوین به سمت روستای محروم فانفین از توابع بخش ..

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مهدی بخشی معلم فداکار قزوینی که هر روز برای برگزاری کلاس درس چهار نفره خود از قزوین به سمت روستای محروم فانفین از توابع بخش الموت حرکت می‌کرد و مجبور بود برای تدریس از رودخانه خروشان شاهرود عبور کند، بر اثر تصادف در مسیر مدرسه جان باخت.

این معلم فداکار، حتی در ایامی که آموزش حضوری تعطیل بود تنها به دلیل اینکه دانش آموزانش به آموزش مجازی دسترسی نداشتند این مسیر را طی می‌کرد.

مهدی بخشی مدیر آموزگاردبستان شهید سعادتی روستای فانفین بخش الموت غربی رازمیان بود که هر روز ۱۳۰ کیلومتر راه را از قزوین رفت و آمد می‌کرد تا سر کلاس درس حاضر شود.

این معلم که ۱۱ سال سابقه کار داشت، برای تدریس به چهار دانش آموزان از رودخانه پر خطر عبور می‌کرد.

معلمان , دانش‌آموزان , مدارس روستایی ,

شفاف‌سازی ماجرای ضرب و شتم در مدرسه/ مشخص شدن عامل سیلی‌زدن به معلم۲هزار دکترمعلم در دانشگاه فرهنگیان جذب می‌شوند"درس با بازی" رویکرد معلم جوان برای دانش‌آموزان دبستانیحمله گرگ گرسنه به خانم معلم خلخالی/ معلم از ناحیه "دست، پا و صورت" دچار جراحت شد + فیلم

انتهای پیام/

منبع