– اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، هیئت هماهنگی مقاومت عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در بحبوحه مواضع ملتهب در قبال فرایند سیاسی عراق که سایه سنگین خود ..

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، هیئت هماهنگی مقاومت عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در بحبوحه مواضع ملتهب در قبال فرایند سیاسی عراق که سایه سنگین خود را بر وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور افکنده است، ما عملیات آموزش گروه‌های مسلح در اقلیم کردستان عراق و نیز تحرکات مشکوک گروه‌های داخلی برای مزدوران خارجی را رصد کردیم که هدف‌ آنها ایجاد هرج و مرج، ناآرامی، تخریب و برهم زدن وحدت مردم عراق و جامعه با دخالت آشکار صهیونیست‌هاست.

در ادامه این بیانیه آمده است، ما همانطور که در مواضع پیشین و کنونی نشان دادیم و در راستای تامین امنیت و خدمت به ملتمان، به مقامات کردستان اعلام می‌کنیم که این تلاش خبیثانه آنها و این آتش افرزوی، پیش از دیگران، دامن خودشان را خواهد گرفت و خود آنها را خواهد سوزاند و تنها ناکامی و شکست نصیب‌شان خواهد شد.

در این بیانیه آمده است: هیئت هماهنگی مقاومت عراق بر حمایت دائمی خود با ملت عزیز عراق تاکید دارد. ملتی که با وجود همه هجمه های داخلی و خارجی با یاری خداوند قوی و یکپارچه باقی خواهد ماند و همه راه‌ها برای حذف و به حاشیه رانده شدن را پشت سر خواهد گذاشت و ایمان دارند که گشایش این بحران تنها از طریق گفتگوی جدی امکان‌پذیر است و تنها در این صورت مردم عراق به ساحل امن خواهند رسید.

زوایای پنهان مراکز موساد در اقلیم کردستان عراق

در واکنش به این بیانیه، «هوشیار زیباری»، از رهبران حزب دموکرات کردستان عراق مدعی شد: اتهامات وارده در این بیانیه باطل و برپایه اطلاعاتی غلط است که باید مورد بازنگری قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع