– اخبار ورزشی – جواد منافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی ۲-۲ پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: پرسپولیس چهار بازی متوالی در تهران داشت که انتظار می‌رفت ا..

– اخبار ورزشی –

جواد منافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی ۲-۲ پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: پرسپولیس چهار بازی متوالی در تهران داشت که انتظار می‌رفت امتیازهای این بازی‌های خانگی را بگیرد. پرسپولیس بازی را خوب آغاز کرد و موقعیت‌های خطرناکی به دست آورد. طبیعی بود که هوادار لایه‌های دفاعی خود را در زمین ببندد اما نباید دو امتیاز این بازی را از دست می‌دادیم.

وی با بیان اینکه دروازه سرخپوشان در نیمه نخست روی اشتباهی فردی باز شد، تصریح کرد: پرسپولیس باید کارش را با آرامش و تمرکز بیشتری انجام می‌داد. هوادار در نیمه دوم دفاعی بازی کرد و تعویض‌های پرسپولیس هم کارآمد نبود. متأسفانه در ضربات پایانی کم‌دقت بودیم و اینکه در دقایق پایانی توانستیم بازی با هوادار را مساوی کنیم برای پرسپولیس خوب نبود. سپاهان و استقلال این هفته پیروز شدند و باید خودمان را به صدر جدول نزدیک می‌کردیم.

محمدی: با دست به پرسپولیس گل زدم

پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد از خریدهای این باشگاه در نقل‌وانتقالات تابستانی به تسنیم گفت: بازیکنان پرسپولیس باید تأثیرگذار و بزرگ باشند اما در نقل‌وانتقالات عملکرد خوبی نداشتیم و برخی از بازیکنان جدید معمولی هستند. سانترهای وینگرها اصلاً خوب نبود و ما بیشتر از ۱۰ ارسال داشتیم که هیچ‌کدام هدفمند نبودند. این مسائل دست به دست هم داد و باعث شده پرسپولیس، کارآیی سال گذشته را نداشته باشد.

منافی در مورد دو مهاجم پرسپولیس خاطرنشان کرد: عبدی از فرصت‌های خود استفاده نکرد و آل‌کثیر هم پس از دیدار با الهلال، با شرایط آرمانی فاصله دارد. ترابی پس از چند مسابقه که طراوت همیشگی را نداشت، بسیار باکیفیت بود و می‌توانست به پرسپولیس کمک کند. از پرسپولیس که پنج قهرمانی متوالی لیگ برتر دارد، انتظار می‌رود تیمی چون هوادار را شکست دهد. زمانی که بازی‌ها گره می‌خورد، شوت‌ها می‌توانند گره‌گشا باشند، اما پرسپولیس هیچ شوتی به سمت دروازه هوادار نزد.

گل دوم هوادار به پرسپولیس «هند» بود؟

وی در خصوص ادامه راه شاگردان گل‌محمدی در لیگ بیست‌ویکم و رقابت با رقبای سرسخت بیان کرد: پرسپولیس مانند تیم ملی است و بازیکنان باکیفیت باید در آن بازی کنند. نفرات معمولی در پرسپولیس جواب نمی‌دهند. اگر روز سه‌شنبه بتوانیم پیکان را شکست بدهیم، در جدول صعود می‌کنیم و امیدوارم با این پیروزی، پرسپولیس به جدول بازگردد. امسال حریفان پرسپولیس سرسخت‌تر شده‌اند و استقلال، سپاهان و گل‌گهر بسیار آماده هستند. پرسپولیس دیگر نباید امتیاز از دست بدهد.

انتهای پیام/

منبع