– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های آمریکایی برای این رقابت حساس بین جیدن کاکس و کایل اسنایدر از عنوان سوپر مسابقه استفاده کرده‌ بودند و در همین راستا تبلیغات زیادی ..

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های آمریکایی برای این رقابت حساس بین جیدن کاکس و کایل اسنایدر از عنوان سوپر مسابقه استفاده کرده‌ بودند و در همین راستا تبلیغات زیادی شده بود تا مخاطبان کشتی این مسابقه را پیش‌بینی کنند. آنها از علاقمندان به کشتی خواسته بودند که بگویند پادشاه ۹۷ کیلوگرم چه کسی است؛ کاکس یا اسنایدر؟

این مسابقه امروز در سالن تئاتر هنرهای نمایشی یکی از هتل‌های مطرح دیترویتِ میشیگان برگزار شد که هر دو مسابقه را کایل اسنایدر برد. اسنایدر کشتی اول را ۵-۵ به سود خود تمام کرد و در مبارزه دوم هم ۲ بر صفر به برتری رسید.

نکته عجیب ماجرا این بود که کاکس خیلی بد و شک برانگیز کشتی گرفت و برخی احساس می‌کردند که از قبل هماهنگ شده بود که او راحت فن بخورد.

با این نتیجه باید دید جی‌دن کاکس امسال کارش را همچنان در ۹۲ کیلو ادامه می‌دهد یا اینکه باز هم در رقابت با اسنایدر برای رسیدن به دوبنده ۹۷ کیلوگرم تیم ملی آمریکا خواهد جنگید.

تغییر بزرگ اردوی بهاری کشتی‌گیران در کمپ تیم‌های ملی

انتهای پیام/

منبع