– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا روز جمعه با دو دیدار در پوکت تایلند پیگیری شد..

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا روز جمعه با دو دیدار در پوکت تایلند پیگیری شد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی و ابوالحسن خاکی‌زاده) در این مرحله به مصاف تیم قزاقستان رفت و ۲ بر صفر این تیم را شکست داد. ملی‌پوشان ایران با امتیازهای ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۴ قزاقستان را شکست دادند و به دیدار نهایی راه یافتند. تیم ملی والیبال ساحلی ایران در دیدار نهایی این رقابت‌ها به مصاف برنده دیدار قطر – استرالیا می‌رود.

سایت کنفدراسیون والیبال آسیا در گزارشی از این رقابت‌ها، از تیم سالمی و خاکی‌زاده به‌عنوان تیمی مدعی نام برد که دو بازیکن باتجربه و جوان در کنار هم به هماهنگی بسیار خوبی دست یافتند.

AVC در این گزارش به افتخارات بهمن سالمی به‌عنوان بازیکن باتجربه در سال‌های اخیر اشاره و از ابوالحسن خاکی‌زاده نیز به‌عنوان بازیکنی شگفت‌انگیز که در رقابت‌های زیر ۱۹ و ۲۱ سال آسیا ۲۰۲۱ قهرمان شده است، یاد کرد.

احکام مربیان تیم‌های ملی والیبال ساحلی صادر شد

انتهای پیام/

منبع