واکنش سفارت ایران در لندن به گفتگوی وزرای خارجه آمریکا و عربستان درباره ایران سفارت کشورمان در لندن، در پیامی توئیتری در واکنش به گفتگوی اخیر وزرای امور خارجه آمریکا و عربستان دربا..

واکنش سفارت ایران در لندن به گفتگوی وزرای خارجه آمریکا و عربستان درباره ایران واکنش سفارت ایران در لندن به گفتگوی وزرای خارجه آمریکا و عربستان درباره ایران

سفارت کشورمان در لندن، در پیامی توئیتری در واکنش به گفتگوی اخیر وزرای امور خارجه آمریکا و عربستان درباره ایران تأکید کرد که ایران نمی‌تواند موضوع مذاکره دیگران باشد، اما می‌تواند طرف قدرتمند هر مذاکره‌ای باشد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن روز سه‌شنبه در پیامی توئیتری به گفتگوی اخیر وزرای امور خارجه عربستان و آمریکا در خصوص ایران واکنش نشان داد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن طی ای پیام توئیتری خاطرنشان کرد: «همه باید بفهمند که ایران نمی تواند موضوع مذاکره دیگران باشد. ثابت شده است که این روش بی نتیجه و شکست خورده است. برعکس ایران می تواند طرف قدرتمند هر مذاکره ای باشد بشرط آنکه قدرت آن بعنوان ستون امنیتی منطقه به رسمیت شناخته شده و به منافع آن بر این اساس احترام گذاشته شود.»

انتهای پیام/.

مقاله اصلی