– اخبار سیاسی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، کاترین پرز شکدم که این روزها به واسطه عملیات روانی یک کانال احمدی نژادی نامش بر سر زبانها افتاده، در گفتگویی با بی بی سی فارسی گفت: نه جاسو..

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کاترین پرز شکدم که این روزها به واسطه عملیات روانی یک کانال احمدی نژادی نامش بر سر زبانها افتاده، در گفتگویی با بی بی سی فارسی گفت: نه جاسوس بودم و نه با کسی از مقامات ایرانی رابطه ای داشتم.

فیلم| عملیات تخریب و افترا با توسل به ماجرای شکدم/ کانال‌های احمدی‌نژادی دنبال چه چیزی هستند؟درباره ماجرای کاترین پرز شکدم/ پروژه مشترک سایت اسرائیلی و کانال احمدی‌نژادییک منبع آگاه: "کاترین شکدم" فقط ۱۸ روز در ایران اقامت داشته استدرباره مطالب فردی به نام کاترین شکدم

او گفت که این مطالب را او هم در فضای اینترنت دیده ولی آنها را بیش از آنکه علیه خود بداند توهین به مقامات ایرانی تصور می‌کند.

کاترین شکدم اظهار داشت: برخلاف آنچه گفته میشود به هیچ اسنادی در ایران دسترسی نداشته ام و آنکه در انتهای مطلبم در تایمز اسراییل نوشته ام که ایران به دنبال سلاح اتمی است صرفاً برداشت شخصی ام است که میتواند کسی بپذیرد یا نپذیرد. اما برای این حرفم نه به سندی دسترسی داشته ام و نه با کسی صحبت کرده‌ام.

شکدم گفت تمام آنچه در این باره دیده ام همان مطالب آشکار روی اینترنت بود است.

وی همچنین درباره مطالبش که در سایت khamenei.ir منتشر شده در پاسخ به سوال مجری بی بی سی که آیا اصلا به دفتر رهبری رفت و آمد داشته اید گفت خیر. چند مطلب را به صورت ایمیلی فرستادم و حتی پولی هم دریافت نکرده‌ام.

به گزارش تسنیم طی روزهای گذشته با عملیاتی که از سوی کانال احمدی نژادی آغاز شد، اتهامات بسیاری به مقامات و رسانه های ایرانی درباره تحت نفوذ قرار گرفتن و حتی ارتباط شخصی برخی مقامات با کاترین شکدم مطرح شد.

تسنیم فردا گزارش کاملی درباره مباحث مطرح شده راجع به کاترین شکدم منتشر و توضیح میدهد که چگونه شبکه ای از فیک نیوزها از جمله کانال احمدی نژادی و افرادی مانند تاجزاده و صدرالساداتی به خدمتکار تبلیغات ضدایران و به سود اسراییل تبدیل شدند.

انتهای پیام/

منبع