– اخبار ورزشی – هادی دزفولی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت سیدرضا مهدوی در دیدار پیکان و پرسپولیس اظهار داشت: داور به طور کلی تا دقیقه ۷۵ قضاوت خوبی داشت ..

– اخبار ورزشی –

هادی دزفولی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت سیدرضا مهدوی در دیدار پیکان و پرسپولیس اظهار داشت: داور به طور کلی تا دقیقه ۷۵ قضاوت خوبی داشت و بعد از اینکه برای پیکان پنالتی گرفت، بازی از دستش در رفت. داور تا پیش از دقیقه ۷۵ تنها باید یک بار در دقیقه ۴۵ به امید عالیشاه و یک بار هم در دقیقه ۵۷ به بازیکن پیکان کارت زرد نشان می‌داد.

وی درباره اینکه آیا تصمیم مهدوی برای اعلام پنالتی به نفع پیکان درست بود، عنوان کرد: این صحنه به هیچ وجه پنالتی نبود و برخوردی که به خطا ختم شود، رخ نداد. دروازه‌بان پرسپولیس ابتدا توپ را زد و این صحنه نمی‌توانست پنالتی باشد. دقیقاً از این لحظه به بعد داور اشتباهات زیادی داشت. هرچند همین پنالتی به اشتباه گرفته شده نیز باید تکرار می‌شد، چون دو بازیکن از هر دو تیم پیش از ضربه داخل محوطه جریمه شدند.

این کارشناس داوری گفت: موضوع دیگری که وجود دارد،‌ این است که داور باید با لبخند با بازیکن صحبت کند ولی او مقداری خشن برخورد می‌کرد.

لیگ برتر فوتبال| پرسپولیس هم از روی دست استقلال نوشت/ ادامه تلفات پیکان در پیچ خطرناک

انتهای پیام/

منبع