– اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اعلام خبر کشف بیش از ۶ هزار عدد لوازم خانگی خارجی قاچاق در جنوب تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد..

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اعلام خبر کشف بیش از ۶ هزار عدد لوازم خانگی خارجی قاچاق در جنوب تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای پایش، کنترل بازار و جلو‌گیری از قاچاق و احتکار کالا، مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران، موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق در خیابان فدائیان اسلام به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد کالا‌ها به صورت شبانه توسط خودرو‌های شوتی به انبار منتقل و دپو شده و فاقد هرگونه اسناد و مدارک، فاکتور و ثبت در سامانه جامعه تجارت است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کاراگاهان انبار را پلمپ کردند، افزود: تعداد هزار و ۴۶ دستگاه یخچال، ۲۴۶ دستگاه کولر، ۶۲۳ دستگاه اجاق گاز، ۵۳۶ دستگاه لباسشویی و ظرفشویی، ۷۵۴ دستگاه جاروبرقی، ۱۱ دستگاه فر، دستگاه هود، ۲۷ دستگاه تلویزیون، ۸۳۰ دستگاه بخاری، ۱۲۵ دستگاه آب‌گرمکن، ۲ هزار و ۶۱۵ قلم سیسمونی کودک، ۱۱ قلم لوازم جاروبرقی کشف، یک متهم دستگیر و پرونده درباره قاچاق کالا تشکیل و به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده‌اند، متذکر شد: تأمین نظم و امنیت و مقابله با هرگونه ناهنجاری و اخلال در تهیه توزیع کالا‌های ضروری خانوار همواره در دستور کار پلیس قرار داشته و با توجه به کمبود برخی از اقلام ضروری در بازار این امر باید با جدیت بیشتری انجام شود لذا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ اطلاع دهند.

شهادت افسر پلیس در درگیری با قاچاقچیان کالاانبار دپوی کالای قاچاق در کرج کشف شد/کشف گندم قاچاق از یک انبار

انتهای پیام/

منبع