– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی امشب (دوشنبه) تصویری از لوگوی باشگاه پرسپولیس و متن «قوی‌تر برمی‌گردیم» منتشر کرد تا از بازگشت خود به تمرینات پ..

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی امشب (دوشنبه) تصویری از لوگوی باشگاه پرسپولیس و متن «قوی‌تر برمی‌گردیم» منتشر کرد تا از بازگشت خود به تمرینات پرسپولیس خبر بدهد.

سرمربی سرخپوشان در روزهای گذشته در تمرین شاگردانش حاضر نشده بود و قرار است از فردا، عملکرد شاگردانش را در تمرین زیر نظر بگیرد.

سجادی: اقدامات حمایتی از پرسپولیس داشتیم که اثراتش منعکس می‌شود

مدیریت باشگاه پرسپولیس هفته گذشته هشت درصد از قرارداد اعضای تیم فوتبال این باشگاه را پرداخت کرد و قرار است هفت درصد دیگر از قرارداد آنها را فردا به حساب سرخپوشان واریز کند. همچنین رضا درویش نامه‌نگاری‌های خود را برای عقد قرارداد با مدیران مجموعه نفت تهرانسر انجام داده تا این مجموعه، میزبان تمرین شاگردان یحیی گل‌محمدی باشد.

در صورتی که مشکل زمین تمرین پرسپولیس حل شود، دو شرط از سه شرط گل‌محمدی برآورده شده است. مدیریت باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را با بازیکنان مد نظر سرمربی تیم فوتبال این باشگاه انجام داده تا دیگر شرط باقیمانده گل‌محمدی را برآورده کند.

انتهای پیام/

منبع